Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie! Zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury w Wielowsi

VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie


Serdecznie zapraszamy na VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie, które odbędą się 15-16 września w Parku Jordana. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenia Manko – Głos Seniora.
 

VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie to wydarzenie, które odbywa się corocznie i gromadzi dużą liczbę uczestników (w 2019 r. było to 2500 osób z 60 miast). W tym roku już po raz ósmy wspólnie z Urzędem Miasta Krakowa organizujemy VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie, na które zapraszamy członków Rad Seniorów, Uniwersytetów Trzeciego Wieku, organizacji seniorskich, instytucji publicznych, społecznych i prywatnych oraz przedstawicieli miast partnerskich i władz samorządowych z całej Polski.

Wydarzenie zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, po której nastąpi pochód parada do Parku Jordana, gdzie odbędą się wykłady bezpłatne badania i konsultacje. Będą to wykłady specjalistów na temat zdrowia, bezpieczeństwa, prawa i ekonomii oraz aktywizacji seniorów. Poza częścią wykładową planujemy również część sportową oraz rozrywkową wraz z koncertem Alexandra Martineza pt. Największe Światowe Przeboje oraz z imprezą integracyjną, którą poprowadzi DJ Wika. W ramach Senioraliów odbędzie się także Pokaz Mody Stylowych Seniorek – laureatek konkursu Głosu Seniora.

VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie to wspaniałe wydarzenie, którego celem jest kształtowanie i utrwalanie wśród seniorów postawy aktywnego obywatela, a także integrowanie poprzez budowanie świadomości ekonomicznej, prawnej, związanej z bezpieczeństwem oraz prozdrowotnej osób 60+! 

Źródło:https://glosseniora.pl/2021/08/10/viii-miedzynarodowe-senioralia-w-krakowie/

Brak opisu obrazka

Wersja XML